Szukaj

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia


Witam. Dla wielu z nas różnego rodzaju okazje: w tym urodziny, imieniny, czy właśnie Święta Bożonarodzeniowe są okazją i pretekstem do obsypania dzieciaków masą zabawek. Naturalnie nie ma w tym nic złego.

Ale czy po latach nasz Bobas będzie pamiętał co na jaką okazję otrzymał?

Czy te zabawki wogóle zapamięta?

Mam takie marzenie - być może naiwne, aby moja Mała kiedyś wspominała z radością to co ode mnie dostała. Żeby te prezenty były wyjątkowe.

Wydaje mi się, że najlepszą metodą na wyjątkowość jest zrobienie czegoś samemu. Może nie będzie to aż tak ładne jak sklepowe, ale już choćby nasz poświęcony czas i siły, energia sprawią, że nasza więź z dzieckiem jeszcze się pogłębi.

Już wcześniej pisałam, że lubię szyć. Lubię, ponieważ pozwala mi to mieć wszystko to co tylko sobie wymyślę.

Na tę okazję wymyśliłam ...choinkę filcową wypełnioną pluszem z "bombkami" doczepianymi na rzep. Maluch może samodzielnie modyfikować wygląd choinki, zdejmować, doczepiać ozdoby według chęci. Doszyłam tam różnej wielkości dzwoneczki, bo Mała jest na etapie grania na ...Wszystkim i myślę, że Jej się to spodoba i zaciekawi na jakiś czas.

To się pochwaliłam :)

Na zdjęciu moja pluszowa choinka wraz z małą szopką :D

Wracając do tematu:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim czytelnikom spokoju i radości z nowo Narodzonego Chrystusa! Życzę super czasu spędzonego z Rodziną!

Pozdrawiam serdecznie, Ela

#zmysły #diy #życzenia

Pobierz bezpłatny mini e-Book

"Ćwiczenia z myślenia"

Wszelkie prawa zastrzeżone na rzecz Elżbiety Szymańskiej @2016-2020

Sprzedawca:

Indywidualna praktyka lekarska Elżbieta Szymańska

ul. Rejtana 10/14

Bydgoszcz 85-001

NIP 8882743692